WIELKA KSIĄŻKA – MAŁY CZŁOWIEK

Ruszamy z  edycją projektu „Mała książka – wielki człowiek” dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat). Każde dziecko w wieku przedszkolnym (3-6 lat), które przyjdzie do Gminnej Biblioteki Publicznej w Bedlnie otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą. Dotyczy również zapisanych czytelników. Czekamy na Was w naszej Bibliotece! W Wyprawce dzieci znajdą wyjątkową książkę, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Zapraszamy – książeczki czekają!